SIA „Akatrans” darbinieks Aleksandrs Strogonovs konkursā „Optifuel” ir piedalījies vairākus gadus pēc kārtas, vairākkārt iekļūstot konkursa līderu vidū un 2016. gadā savā īpašumā iegūstot automašīnu. Starp citu, lai arī Aleksandram ir ļoti cienījams kravas automobiļa vadītāja stāžs un pieredze, šī ir viņa pirmā privātā automašīna.

 

Jautājām Aleksandram, vai viņam ir kāds triks vai īpašs noslēpums, kas ļāvis uzrādīt tik labus rezultātus vairākos konkursos.

 

 

„Nekāda trika vai noslēpuma nav. Visa pamatā ir pieredze, zināšanas un profesionāla kravas auto vadīšana. Svarīgi ir saprast, ka ar kravas auto ir jābrauc kā ar kravas auto. Tam nepiemīt tādas dinamikas īpašības kā vieglajiem sporta auto, līdz ar to nav vērts ar tiem sacensties vai tiem kaut ko pierādīt uz ceļa. Profesionāli vadot kravas auto, ekonomija būs. Kā saka, lēnāk brauksi, tālāk tiksi.”

 

 

 

 

SIA „Akatrans” darbinieks stāsta, ka konkurss ir lieliska uzņēmuma vadības iniciatīva. Viņš ir izjutis lielisku stimulu un motivāciju visa konkursa laikā, kas, protams, vainagojies ar pozitīvām emocijām, uzzinot tā rezultātus un iegūstot ļoti vērtīgās balvas. Viņš ir izcīnījis arī divus ceļojumus, kurus izmantojis atpūtai Bulgārijā un Turcijā.

 

Tomēr, lai arī Aleksandrs ir izteikts konkursa „Optifuel” līderis visā tā vēstures laikā, viņš atzina, ka balvas nebija pats galvenais, kas viņu motivēja. Tas bija prestižs! Un to viņš noteikti ieguva! Aleksandrs stāsta:

 

„Darbs šajā uzņēmumā nozīmē stabilitāti. Uzņēmumam ir vairāk nekā 15 gadu, to veido spēcīga komanda, alga tiek vienmēr izmaksāta laikā, kas man, darbiniekam, sniedz drošības un pārliecības sajūtu mūsdienu ļoti mainīgajā vidē un ikdienā.”

 

 

 

Izvaicāts par to, kādām īpašībām ir jāpiemīt SIA „Akatrans” darbiniekam, Aleksandrs stāsta, ka šoferu darbs ietver celšanos agri no rīta, jo viņu uzdevums un misija ir nogādāt preces līdz veikaliem un citiem klientiem, lai tās būtu pieejamas darbdienas laikā. Līdz ar to, lai varētu godam pildīt savus darba pienākumus, viņam nākas agri iet gulēt, lai viņš spētu kārtīgi izgulēties pirms savas darbdienas.

 

Brīvo laiku Aleksandrs vislabprātāk pavada pie dabas. Viņš stāsta, ka, pat tikko izbraucot no Rīgas, rodas pavisam cita sajūta.

 

 

Uzziniet vairāk par konkursu „Optifuel”, kā arī darba iespējām SIA „Akatrans”.