„Te ir darbs!” saka SIA „Akatrans” personāla vadības speciāliste Diāna Deņisova. Uzņēmums kopā ar Nodarbinātības valsts aģentūru dodas pie potenciālajiem darba ņēmējiem uz Jelgavu un Daugavpili, lai tiktos ar viņiem personīgi, izstāstītu par darba pienākumiem, prasībām, motivācijas sistēmu un citiem ieguvumiem, kā arī atbildētu uz visiem interesentu jautājumiem.

 

25. septembrī Jelgavā

Šī gada 25. septembrī mūsu personāla vadības speciāliste Diāna kopā ar kolēģi Kristīni, SIA „Akatrans” dispečeri, dosies uz Jelgavu, kur plkst. 13.00 Skolotāju ielā 3 tiksies ar potenciālajiem darba ņēmējiem. Pasākums ilgs vienu stundu. Tā laikā mēs demonstrēsim nelielu prezentāciju par SIA „Akatrans” un darbu uzņēmumā, kā arī sniegsim atbildes uz interesentu jautājumiem.

Ar prieku gaidīsim ikvienu jelgavnieku un apkārtnes darba meklētājus, kas apsver iespēju strādāt kravas pārvadājumu nozarē.

 

27. septembrī Daugavpilī

Šī gada 27. septembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras rīkotais Vakanču gadatirgus.

Tā ir lieliska iespēja darba devējiem atrast vajadzīgos darbiniekus klātienē un vienuviet. Tā ir arī lieliska iespēja darba ņēmējiem klātienē satikt potenciālo darba devēju, uzzināt par darba iespējām un pat veikt pirmo darba interviju turpat uz vietas.

Ja Jūs dzīvojat netālu no Daugavpils un esat ieinteresēts strādāt kravas pārvadājumu nozarē, tad mēs ar Jums labprāt tiksimies šajā notikumā SIA „Akatrans” stendā.

Ar Jums tiksies personāla vadības speciāliste Diāna, dispečere Kristīne un loģistikas speciālists Vladislavs.

Uzzināt vairāk par šo notikumu.

 

„Šī tikšanās būs lieliska iespēja ikvienam potenciālajam darba ņēmējam uzzināt vairāk par darbu uzņēmumā — ikdienas pienākumiem, mācībām, kā arī par motivācijas sistēmu, tostarp konkursu „Optifuel” un  bērnu vasaras nometnēm.” Diāna Deņisova

 

 

Uz tikšanos Jelgavā un Daugavpilī!