SIA „Akatrans” komandai Vladislavs pievienojās pirms vairāk nekā astoņiem gadiem. Izrādās, ka darbs kravu pārvadājumu nozarē nebija nekāda sagadīšanās, bet gan bērnībā izvirzīta mērķa realizēšana.

 

Kopš bērnības interesē transporta un kravu pārvadājumu nozare

Vladislava tēvs ir kravas automašīnu šoferis. Līdz ar to interesi par kravu pārvadājumiem viņš ir guvis tieši no tēva jau agrā bērnībā. Sākotnēji Vladislavs arī pats strādājis par autovadītāju, tomēr vēlāk viņš nolēma padziļināt zināšanas par kravu pārvadājumiem un loģistiku, tādēļ ieguva augstāko izglītību Transporta un sakaru institūtā.

Tieši „Akatrans” bija Vladislava prakses vieta jaunajā specialitātē. Veiksmīgā pieredze prakses laikā ļāva viņam saglabāt un turpināt darbu uzņēmumā. Tāpat Vladislavs uzsver, ka SIA „Akatrans” ir uzticams un godprātīgs darba devējs ar stratēģisku pieeju, kas noteikti ir vēl viens iemesls, kādēļ pēc prakses viņš ļoti labprāt turpināja veidot karjeru tieši šajā uzņēmumā.

 

Ikdienas darba pienākumi

Vladislava pamata pienākumos ietilpst kravu pārvadājumu plānošana, kā arī noteiktas kravas auto kategorijas autovadītāju darba kontrole. Viņš atzīst, ka viņa ikdienas darbs nebūt nav vienmuļš. Darbā ar šoferiem, satiksmi, piegādātājiem un klientiem nemitīgi rodas dažādas neparedzētas situācijas, kurām ir jāmeklē risinājums.

Tādējādi ātri atrast risinājumu, saskaņot to ar iesaistītajām pusēm un koordinēt kolēģus risinājuma izpildē var būt īsts izaicinājums. Līdz ar to stresa noturība ir viena no loģistikas nozares darbinieku kompetencēm un vērtībām. Tāpat ir jāspēj atrast kopīgu valodu gan ar kolēģiem, gan ar klientiem. Kravu pārvadājumu nozare ir ļoti dinamiska, tādēļ sanāk, ka jāreaģē un jārīkojas ātri, bet jāsaglabā vēss prāts un pacietība.

 

Pēc darba…

Vislabāk pēc dinamiskas un saspringtas darba nedēļas Vladislavam patīk baudīt ūdens pīpi. Viņš labprāt izmēģina dažādas jaunas receptes, kā arī piemeklē dažādus jaunus aksesuārus.

 

Vienmēr prieks par jauniem kolēģiem

Mēs vienmēr priecājamies par jauniem, motivētiem kolēģiem, kas pievienojas mūsu komandai un vēlas paaugstināt kvalifikāciju un augt kopā ar mums. Jāatzīst, ka SIA “Akatrans” izstrādātā motivācijas sistēma ir īpaši pārdomāta un pievilcīga tieši autovadītājiem.

Apskati vakances! Kļūsti par mūsu kolēģi! Iespējams, ka mēs strādāsim kopā!