Pagājušā gada konkursā „Optifuel” uzvaru guva SIA „Akatrans” darbinieks Vitālijs Kravecs, kurš savā īpašumā ieguva automašīnu Hyundai Langen. Vitālijs un viņa ģimene ir ļoti priecīgi par ģimenes galvas uzvaru un par vērtīgās un lieliskās balvas iegūšanu.

 

SIA „Akatrans” šofera Vitālija iecienītākais maršruts ir Latgale un Daugavpils, jo viņš ļoti labi pārzina šo ceļu, zina katru tā niansi un bedri. Tādēļ, lai gūtu uzvaru konkursā, viņa stratēģija bija matemātisks aprēķins, kur Vitālijs ņēma vērā kravas auto specifiku, kravas masu, laiku, kurā viņam jānokļūst galapunktā, un ieteicamo braukšanas ātrumu, lai ievērotu visus ceļu satiksmes noteikumus un gūtu maksimālu ekonomiju.

 

 

 

„Autovadītājiem, kuri brauc garos gabalus, pienākas atpūtas laiks. Līdz ar to bija svarīgi pareizi izplānot braucienu, ņemot vērā visus faktorus un paredzot īsto brīdi atpūtai. Konkurss bija ļoti motivējošs. Manī mīt sacensību gars. Es regulāri apskatīju citu dalībnieku rezultātus, kad tie bija pieejami, lai labāk izplānotu savu maršrutu un laiku,” stāsta Vitālijs.

 

Vitālijs ar lielāko prieku piedalītos konkursā, ja tāds atkal tiktu rīkots, un šoreiz viņš cīnītos par auto savai meitai. Citiem SIA „Akatrans” šoferiem Vitālijs novēl ne tikai konkursa laikā, bet arī ikdienā atcerēties matemātikas stundas, lai varētu veiksmīgi izplānot maršrutu, braukt ekonomiski un gūt prieku no sava darba.

 

 

 

 

Viņš norāda, ka ikvienam uzņēmuma darbiniekam bija iespēja piedalīties arī bezmaksas kursos, kurus nodrošināja SIA „Akatrans”, par kravas auto vadīšanu, kur viens no tematiem bija, kā ekonomēt degvielu.

 

Brīvajā laikā Vitālijs labprāt dodas pastaigās, apciemo draugus un iet uz kino. Viens no viņa iecienītākajiem filmu žanriem ir fantastika.