Par mums

Izmantojot savu pieredzi, lietpratību, zināšanas un plašo transportlīdzekļu parku,
nodrošinām efektīvus pilnu un saliktu kravu pārvadājumus.

 • Par AKAtrans

  SIA AKAtrans ir dibināts 2002. gada februārī. Kopš dibināšanas uzņēmums ir strauji, stabili un mērķtiecīgi attīstījies. 2011. gadā ir izveidoti meitasuzņēmumi Igaunijā (AKATRANS ESTI OÜ) un Bulgārijā (Akatrans Bulgaria EOOD), bet 2013. gadā — filiāle Lietuvā.

  AKAtrans specializējas termoregulējamos saliktu un pilnu kravu pārvadājumos Baltijas valstīs un Bulgārijā.

 • Mūsu komanda

  AKAtrans komandu veido speciālisti, kas ir atbildīgi par plānošanu un uzņēmuma vadīšanu, kā arī vairāk nekā 220 šoferi, kas cenšas rūpīgi ievērot visus uzņēmuma noteiktos kvalitātes standartus.

  Papildus regulārai darba samaksai mūsu šoferi saņem arī prēmijas par izciliem darba rezultātiem. Turklāt reizi gadā ir iespēja laimēt automašīnu! Jau četri mūsu kolēģi par izciliem sasniegumiem ir tikuši pie jaunas automašīnas.

  Uzticami šoferi mūsu komandā vienmēr ir laipni gaidīti!
  Vai vēlaties pievienoties? Piesakieties šofera vakancei AKAtrans!

Mūsu mērķis ir nodrošināt kvalitatīvus kravu pārvadājumus, lai Jūsu uzņēmums vienmēr varētu paļauties uz to, ka Jūsu krava droši, laikā un ideālā stāvoklī tiks nogādāta galamērķī. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs rūpējamies par savu autoparku, iegādājoties jaunus transportlīdzekļus, kā arī esam izstrādājuši savus kvalitātes standartus un motivējam komandu strādāt izcili. Jā, mēs tiecamies būt perfekcionisti.

Aleksandrs Klovans,

AKAtrans direktors

 • AKAtrans autoparks

  Mūsu autoparku veido vairāk kā 430 dažādu kategoriju un vestspējas transportlīdzekļi, kuru vidējais vecums ir 4 gadi. Atkarībā no transportējamā kravas apjoma un veida mēs varam piedāvāt transportlīdzekļus, kuru kravnesība svārstās no 1 līdz pat 25 tonnām.

  Mūsu transportlīdzekļi ir iekļauti TIR sistēmā, turklāt AKAtrans ir Latvijas Starptautisko autopārvadātāju asociācijas biedrs.

  Lai Jūs vienmēr zinātu, kur ir Jūsu krava, esam ieviesuši GPS sistēmu, kas ļaus Jums to attālināti izsekot.

 • Augsti kvalitātes standarti

  AKAtrans mērķtiecīgās attīstības pamatā ir stabilas vērtības. Mēs iestājamies par kvalitatīviem kravu pārvadājumu pakalpojumiem visā sadarbības procesā. Lai to nodrošinātu, mūsu darbinieki regulāri apmeklē dažādas apmācības/paaugstina kvalifikāciju

 • Drošības procedūras

  Uzņēmumā esam ieviesuši speciālu drošības procedūru, ar ko sākas katra šofera darba diena. Tā ietver ne tikai alkohola pārbaudi, bet arī laika kontroli, un tikai pēc veiksmīgas procedūras izpildīšanas, šoferis var piekļūt automašīnas atslēgām. Tas uzņēmumam dod iespēju nodrošināt drošu un precīzu preču piegādi.

  Papildus tam mēs nepārtraukti apzinām arvien jaunas metodes un rīkus, kas var uzlabot mūsu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti, lai Jūs iegūtu vēl efektīvāku un uzticamāku sadarbības partneri Jūsu kravu pārvadāšanai.