SIA “Akatrans” darbinieku konkurss “Optifuel” norisinājās piecus gadus pēc kārtas. Tā galvenais mērķis bija veicināt noteiktās degvielas patēriņa normas ievērošanu, tādējādi, izturoties draudzīgāk pret vidi, uzlabojot drošību uz ceļiem, kā arī veidojot aizraujošu sacensību garu uzņēmumā.

 

 

“Optifuel” konkursa balvu fonds

 

 

Konkursa balvu fonds bija visai iespaidīgs. Pirmās vietas ieguvējs balvā saņēma jaunu automašīnu Hyundai i30, bet pārējie pirmā piecinieka pārstāvji saņēma dāvanu karti ceļojumam 1500 eiro vērtībā.

 

“Šis konkurss viennozīmīgi sniedza papildu motivāciju SIA “Akatrans” darbiniekiem gan laimesta, gan pašapziņas un goda celšanai. Papildus tam mūsu mērķis bija daudz atbildīgāk izturēties pret dabu un mudināt autovadītājus braukt atbildīgāk. Mums ir svarīga mūsu darbinieku un mūsu klientu kravu, kā arī apkārtējo satiksmes dalībnieku drošība”.

 

                                                                                            Ēriks Ekss | Ekspluatācijas daļas vādītājs

 

 

 

Konkursa kritēriji

 

 

Konkursa dalībnieku mērķis ir iegūt zemāko iespējamo degvielas patēriņa koeficientu. Koeficienta aprēķināšanā vērā tiek ņemti vairāki kritēriji – auto, nobraukto kilometru apjoms, patērētais degvielas daudzums, kā arī nostrādātās stundas. Visiem uzņēmuma darbiniekiem tika piedāvāta arī apmācība, kuras laikā viņi tika informēti to, kā braukšanas stils ietekmē degvielas patēriņu u.c.

 

“Esam gandarīti ar sasniegtajiem rezultātiem. Tieši tādēļ arī konkursu organizējām piecus gadus pēc kārtas. To laikā pieci mūsu kolēģi ieguva automašīnas, bet divdesmit devās apmaksātos ceļojumos, katrs 1500 eiro vērtībā. Tā kā mūsu auto flotē ir milzīgs skaits automašīnu, tad apzinīga braukšana aiztaupa lielu apjomu CO2 izmešu. Tāpat labāk tiek ievēroti satiksmes noteikuni, kas ir tieši saistīti ar degvielas patēriņu, tādējādi uzlabojot visu satiksmes dalībnieku drošību.”

 

 

Aleksandrs Klovāns| Direktors

 

 

 

2017. gada konkursa “Optiful” uzvarētāji

 

 

Pagājušajā gadā konkurā “Optiful” uzvarēja Vitālijs Kravets, kurš savā īpašumā ieguva Hyundai i30 automašīnu.

SIA “Akatrans” darbinieki J. Gilučs, Bičs, V.Prikulis un J.Rubenis ieguva ceļojumus 1500 eiro vērtībā uz viņu izvēlētu galamērķi.

 

 

“Paldies visiem uzņēmuma darbiniekiem, kuri piedalījās!”

SIA “Akatrans” komanda