SIA „Akatrans” jau vairākus gadus maksā par darbinieku bērnu vasaras nometni. Darbinieku bērni vecumā no 7 līdz 17 gadiem var doties uz SIA „Akatrans” apmaksātu vasaras nometni kompleksā „Albatross”, kas atrodas zaļā vidē, jūras krastā.

 

 

Nometnē bērniem tiek rīkotas dažādas nodarbības, kurās var apgūt jaunas prasmes, iegūt jaunus draugus, kā arī lieliski un veselīgi pavadīt laiku. Bērniem tiek nodrošināta komfortabla dzīvošana, ēdināšana, kā arī aizraujošas un ziniskas aktivitātes. Daudzi SIA „Akatrans” darbinieki jau vairākus gadus izmanto šo iespēju, lai bagātinātu bērnu zināšanas un pieredzi, kā arī nodrošinātu kvalitatīvu un drošu atpūtu pie dabas. Savukārt uzņēmums ar lielāko prieku maksā par ikviena uzņēmuma darbinieka bērnu vasaras nometni.

 

 

„Šovasar jau trešo gadu pēc kārtas mans dēls dosies atpūsties uz vasaras nometni „Albatross”. Tā ir laba iespēja aktīvi pavadīt 10 dienas jūras piekrastē, piedalīties dažādās sporta nodarbībās, jautrās izklaidēs un konkursos, apgūt jaunas prasmes, zināšanas un iepazīties ar jauniem draugiem. Mums bija iespēja izvēlēties nometnes programmu un laiku, tas ļāva saplānot ģimenes vasaras atpūtu tā, lai visi būtu apmierināti. Dēls katru reizi no nometnes atgriežas mājās pacilātā noskaņojumā, pārpilns ar emocijām un iespaidīgu iedegumu. Ļoti patīkami, ka mans darba devējs rūpējas ne tikai par darbiniekiem, bet arī par viņu bērniem.”

 

SIA “Akatrans” autovadītājs Aleksandrs Reiniks