SIA „Akatrans” darbinieks Jānis Grāmatnieks ir šoferis ekspeditors ar vairāk nekā sešu gadu stāžu uzņēmumā. Viņa ikdienas darba pienākumos ietilpst preču piegāde slavena zīmola ātrās ēdināšanas restorāniem visās Baltijas valstīs. Un viņa iecienītākais maršruts ir uz Kauņu. Viņš uzskata, ka šis ceļš ir diezgan interesants salīdzinājumā, piemēram, ar samērā vienmuļo šoseju, kas ved uz Viļņu. Lai arī attālums no Rīgas līdz Kauņai vai Viļņai ir visai līdzīgs, tomēr interesantāks ceļš padara darbdienu patīkamāku un izjūtu ziņā īsāku.

 

 

Arī Jānis tāpat kā viņa kolēģi, kas SIA „Akatrans” ir nostrādājuši ilgāk par pieciem gadiem, ir saņēmis piemaksas pie algas par stāžu uzņēmumā.

 

“Šajā uzņēmumā man visvairāk patīk tas, ka alga vienmēr tiek samaksāta bez kavējumiem. SIA „Akatrans” man nozīmē arī drošību un stabilitāti, jo darba devējs godprātīgi rūpējas par visu sociālo garantiju samaksu,” stāsta Jānis.

 

Brīvajā laikā viņš ar savu vagoniņu brauc, kur acis rāda, baudot īstu brīvību, pieņemot spontānus lēmumus par nākamo galamērķi un pieturot, kur vien tīk un kur kas interesants ceļā ir pamanīts.

Saviem kolēģiem Jānis novēl izturību un pacietību, jo, kā jebkurā darbā un ne tikai, pacietība nes augļus un rezultātus.