SIA „Akatrans” darbiniekam Oliveram Heldam ir vairāk nekā 12 gadu stāžs uzņēmumā. Viņš SIA „Akatrans” strādā gandrīz tikpat ilgi, cik uzņēmums pastāv. Olivers noteikti ir viens no uzņēmuma ilggadējākajiem darbiniekiem, turklāt ievērojamais stāžs viņam nodrošina arī piemaksas pie darba algas par uzņēmumā nostrādāto laiku.

Olivers uzskata, ka ikviens darbs ir jāiemīl un jāciena, tikai tad to var darīt teicami un ilgi. Protams, arī viņa ikdienas darbā ir dažādas sarežģītas situācijas, piemēram, jāprot tikt galā ar stresu, ko var izraisīt trešās puses, preču saņēmēji, nervozi autovadītāji uz ceļa u. c.

Olivers stāsta, ka auto vadīšana ir viens no viņa dzīves aicinājumiem, tāpēc viņš var droši apgalvot, ka ikdienā dara to, kas viņam vislabāk patīk. Tāpat viņš arī uzsver, ka savs darbs ir jāmīl un jāciena, tikai tā to ir iespējams veikt godam un ilgi.

 

 

Viņš arī atzīst, ka darbam ir savi plusi un mīnusi un daudzus no tiem nekādi nav iespējams ietekmēt, piemēram, laikapstākļus, kas var padarīt braukšanu vai preču izkraušanu nepatīkamu, kā arī dažādas situācijas, kas prasa noturību pret trešo pušu dažkārt sagādāto stresu. Bet par vienu no pozitīvajiem aspektiem savā darbā Olivers uzskata lielisko kolektīvu.

Olivers atzīst, ka arī ceļa segumam ir nozīme darba pienākumu veikšanā. Un viņš nepārprotami vislabāk jūtas uz asfaltētiem un līdzeniem ceļiem. Vislabākais ir ceļš mājup pie ģimenes, saka Olivers. Bet, ja nopietni, tad viņa ikdienas maršrutā ir pārsvarā piegādes pa Rīgu, kur, protams, dažkārt sanāk stāvēt sastrēgumos, kas ir visai nepatīkami, jo tās ir lietas, ko neviens nevar ietekmēt, tomēr tās var ietekmēt viņa darbdienas norisi, kā arī preču saņēmēju plānus un darbdienas plānu. „Protams, labāk ir braukt ārā no Rīgas, lai mazāk stresa, mazāk sastrēgumu,” atzīst Olivers.

Brīvajā laikā Oliveram patīk skatīties kino, īpaši komēdijas. Tāpat viņš ļoti labprāt dodas atvaļinājumā kopā ar ģimeni, lai apskatītu jaunas, skaistas vietas, vienkārši būtu kopā, paceļotu, paklejotu, pagulētu un pastaigātu svaigā gaisā.

 

 

Jaunajiem kolēģiem Olivers novēl strādātgribu, darba mīlestību, kā arī stiprus nervus, izturību un pacietību, lai tiktu galā ar ikdienas situācijām, kuras neviens īsti nespēj ietekmēt. Un, protams, spēku, lai varētu izkraut un iekraut preces, kad tas ir nepieciešams.